Media

Gdzie pracujesz? Pracuję głównie na terenie południowej Polski.

Jak długo pracujesz w dniu ślubu? Maksymalny czas pracy, to godziny od 9 rano do końca "oczepin". Jestem tylko człowiekiem i po 16 bardzo intensywnych godzinach fotografowania z 6 kg sprzętu na karku jestem po prostu wykończony!

Marzymy o plenerze za granicą czy będzie, to dla ciebie problem?  Nie, plenery wykonuję wszędzie. Ograniczają nas tylko prawa fizyki i granice marzeń ;-)

Kiedy możemy umówić się na sesję plenerową? Sesję plenerową wykonuję w dowolnym odpowiadającym Wam i mi terminie.

Ile trwa przygotowanie materiałów dla Nas? 4 do 12 tygodni może być albo szybko albo dobrze!

Czy mamy wgląd w projekt albumu przed wysłaniem do druku? Fotoalbum, to wizytówka zarówno Waszego ślubu jak i mojej pracy. Album powinien być wysmakowany i nieprzeładowany treścią, a nie tylko przeglądem gości, których oczywiście w nim nie brakuje. Jestem zdecydowanie bardziej obiektywny i doświadczony od Was. Dlatego po prostu zaufajcie mi.

Czy wykonujesz dodatkowe ujęcia dla firm, które obsługują nasz dzień ślubu, np. salonu kosmetycznego, firmy dekoratorskiej...? Podczas dnia ślubu koncentruję się wyłącznie na Waszym materiale. Ujęcia makijaży, samochodu, dekoracji wykonuję tylko na potrzeby reportażu.

Kiedy mamy pewność, że termin jest zarezerwowany? Termin jest zarezerwowany po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki. Z każdym omawiam i podpisuję umowę.

 

Rafał Górski
tel. +48 607 826 424
kontakt@smakobrazu.com