O mnie

Witaj,

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś moją stronę. Jeśli chcesz dowiedzieć się kim jestem i jaki jest mój styl pracy, zapraszam do lektury.

10 lat temu pierwsza Para Młoda zaufała mi jako fotografowi. Do dziś pamiętam stres jaki towarzyszył mi tamtego dnia, myślałem że w połowie mszy ucieknę z kościoła :-) Na początku doświadczenie zastąpiła intuicja, wiedzę szczęście. Dziś wiem, że dobry fotograf ślubny, to przede wszystkim pełny pasji rzemieślnik, ciężko pracujący, świadomy wartości tego co tworzy. Radzący sobie w każdej sytuacji. To zarówno Wasz osobisty psycholog, szpec od logistyki jak i cierpliwy przyjaciel, wspierający w najbardziej stresujących momentach. Dobry fotograf nigdy nie jest obojętny! W chwili gdy przekracza próg Waszego domu, wprowadza pozytywną energię, dobry humor, rozładowuje złe emocje. Jest zaangażowany, nie szczędzi dla Was czasu ani materiałów, które są jego najlepszą reklamą. Ma świadomość, że wyjątkowe wspomnienia wymagają wyjątkowej oprawy! Dlatego album jaki otrzymujecie ode mnie, to 60 stron zdjęć na dużym formacie.

W 2011 roku wygrałem ogólnopolski konkurs na "najbardziej szaloną sesję ślubną" i zostałem zaproszony do Pytania na Śniadanie. Jak się domyślacie był to punkt zwrotny, który spowodował, że od tamtej pory złapałem wiatr w żagle. Pomimo sukcesów zawsze uważałem, że należy ciągle uczyć się i doskonalić swój warsztat. Śledzić trendy i starać się dotrzymywać kroku najlepszym. Fotografia, to muza wobec której czuję duży szacunek i pokorę.

Zapytasz jaki jestem? Otóż jestem uzależniony od dobrego espresso, pracy na wysokich obrotach, ciągłego biegu. Nieco chaotyczny, roztrzepany, uśmiechnięty. Bezczelnie uważam, że to moja praca w dniu ślubu jest najważniejsza w końcu, to ode mnie zależy jakość Waszych wspomnień.

Jeśli podoba Ci się styl mojej fotografii, zapytaj o wolne terminy!

Do zobaczenia na dobrej kawie ;-)

Rafał Górski
tel. +48 607 826 424
kontakt@smakobrazu.com